Nowoczesna kuchnia - źródło inpiracji

Cegła dekoracyjna na ścianę podczas wykańczania wnętrz.
Kuchnie

Cegła dekoracyjna na ścianę podczas wykańczania wnętrz.

Coraz częściej podczas urządzania i wykańczania wnętrz sięgamy po nieoczywiste rozwiązania. Wśród nich z pewnością można wymienić dekoracje ścian wykonane ze starej, klasycznej cegły. Idealnie wpasują się w rustykalne stylizacje wnętrz, jednak nie może zabraknąć ich również w nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach.

Są one niezwykle trwałe i ekologiczne, wykonane z naturalnych komponentów. Wspaniale ożywiają i odmieniają ściany w domu, jak również na zewnątrz. Zdecydowanie warto wybrać ten wspaniały dodatek również w swoich przestrzeniach.

Cegła dekoracyjna na ścianę odmieni i ożywi Twój dom

Cegła dekoracyjna na ścianę to jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich, którego popularność ani trochę nie maleje. Stąd też nie dziwi nas ciągle rosnące zainteresowanie dodatkami wykonanymi z klasycznych cegieł, które pozwolą odmienić charakter danego wnętrza. Jednak nie tylko tradycyjne rozwiązania przykuwają tutaj uwagę.

Szczególną popularnością w opozycji do tradycyjnej dekoracyjnej cegły czerwonej cieszy się cegła biała. Będzie ona wyglądać niezwykle zjawiskowo w każdym wnętrzu urządzonym w stylu klasycznym i rustykalnym, gdzie zada odpowiedniego szyku i elegancji. Nawiązując mocno do tradycji, pozwala stworzyć niebanalne i ciekawe przestrzenie. Jest wspaniałą propozycją idealną do zastosowania w wielu wnętrzach, w których czerwony kolor nie będzie odpowiednim. Biały kolor cegły wspaniale współgra również ze stylem skandynawskim, nowoczesnym i minimalistycznym. Stąd też jest to niezwykle ciekawy pomysł na skuteczną dekorację wnętrz.

Cegła biała w dekoracjach wewnętrznych i zewnętrznych

Cegła biała to idealna propozycja nie tylko wewnątrz, ale również i na zewnątrz, jako cała elewacja lub jej poszczególne elementy. Będzie ona odpowiednia również podczas tworzenia niebanalnych kominków, elementów dekoracyjnych architektury ogrodowej takich jak, chociażby grille, ale nie tylko. Prezentuje się ona niezwykle efektownie niezależnie od zastosowania. Szukasz ciekawego motywu na swoją ścianę?

 Cegła dekoracyjna na ścianę dekoracyjna

Cegła dekoracyjna na ścianę sprawdzi się w tym miejscu wprost idealnie! Dodatkowo wykonana jest z niezwykle trwałych i naturalnych materiałów, z zastosowaniem ręcznych technik wytwarzania, co pozwala zachować jej niezwykłą unikatowość i świetny wygląd. Stąd też wybierając ten produkt, nie musisz obawiać się o jego jakość. To dobra alternatywa dla cegieł rozbiórkowych, w podobnie atrakcyjnej cenie, jednak w o wiele lepszej kondycji. Szukając ciekawego połączenia tradycyjnych motywów z nowoczesnością, wybierz cegły dekoracyjne w białym wydaniu. Docenisz możliwości stylistyczne, które z pewnością pozwolą Ci uzyskać.

Dlaczego warto wybrać cegły dekoracyjne podczas wykańczania wnętrza?

Ręcznie produkowane cegły, wykonywane zgodnie z 40-letnim doświadczeniem oraz zastosowaniem tradycyjnych form drewnianych pozwala na uzyskanie naprawdę wspaniałych rezultatów. Dzięki temu produkty te można wykorzystać podczas elewacji budynków. Wykonując ścianki działowe czy tworząc kominki, zachowując niezwykle ciekawy i modny styl wnętrza. Ręcznie formowane cegły idealnie odnajdą się podczas aranżacji salonu, kuchni czy też niebanalnej łazienki loft. Nasze produkty są w pełni wolne od zanieczyszczeń i chorobotwórczych drobnoustrojów. Dzięki czemu są lepszym rozwiązaniem niż tradycyjnie wykorzystanie cegły z odzysku. Te nierzadko charakteryzują się zawilgoceniem czy obecnością pleśni i grzybów. To również w pełni zdrowe i ekologiczne produkty, wyrabiane zgodnie z zasadami poszanowania środowiska naturalnego. Stosowanie zrównoważonej produkcji ma ogromne znaczenie dla natury.

Dekoracja na ścianę w postaci cegły

Ceglana dekoracja na ścianę

Wykorzystaj niebanalną białą cegłę w swoim domu

Jeśli jesteś zainteresowany zastosowaniem elementów cegły dekoracyjnej w swoim domu, mieszkaniu lub na posesji, zdecydowanie powinieneś postawić na możliwości, jakie zaoferuje Ci cegła biała.Jeśli jesteś fanem ciekawych projektów aranżacyjnych, wybierz nasze produkty.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych w niezwykle sentymentalną podróż do świata klasyki i retro, która z pewnością zafascynuje i zachwyci na dłużej. To unikatowy produkt, dopasowany do niejednoznacznych oczekiwań naszych klientów. Każdy element z poszczególnego produktu jest wykonany z najwyższą starannością i dbałością o nawet najmniejszy detal. Wszystkie pozyskane przez nas materiały wykończeniowe mogą pochwalić się niezwykle wysoką jakością oraz pełną unikatowością. Ich dodatek we wnętrzu pozwoli uzyskać niezapomniane i wspaniałe wrażenia estetyczne.

Cegła dekoracyjna na ścianę

Cegła dekoracyjna na ścianę

Odmień swoje wnętrze w zupełnie nowy sposób!

Cegła dekoracyjna na ścianę wbrew pozorom ma naprawdę szerokie i uniwersalne zastosowanie. Wspaniale sprawdzi się niezależnie od zastosowania i zada szyku w każdym miejscu. To dobry pomysł na gustowną odmianę wnętrza, która pozwoli uzyskać niezwykle ciekawe rezultaty. Niezwykłą popularnością cieszy się obecnie niebanalna cegła biała. Jeśli więc nie chcesz wybierać utartych szlaków i schematów, postaw na ten niebanalny dodatek do swojego domu. Z pewnością docenisz efekty, które będziesz mógł wyczarować na swoich ścianach, elewacjach, kominkach i w każdym innym miejscu.

Udostępnij to!
(0 Votes)