Meble metalowe – najlepsze rozwiązania dla biznesu
Biznes

Meble metalowe – najlepsze rozwiązania dla biznesu

Istnieje wiele miejsc, w których meble metalowe używane są na szeroką skalę. Biura, warsztaty, zaplecza sklepów, pomieszczenia socjalne, przebieralnie – to tylko kilka przykładów. Meble metalowe sprawdzają się w każdym biznesie.

Meble metalowe do biur

Jednym z miejsc, w których meble metalowe można spotkać najczęściej są biura. Metalowe meble biurowe wyróżniają się jakością, wytrzymałością, możliwością adaptacji do różnych przestrzeni, dużą nośnością półek oraz praktycznością. Należą do nich:

  1. Metalowe biurka

    Wśród nich można wybierać biurka na nogach płytowych lub metalowych, proste i kątowe, z wysuwną półką na klawiaturę oraz bez takiej półki. Każde tego typu biurko wyposażone jest w przepusty i uchwyty kablowe.

  2. Różnego rodzaju metalowe szafy – zamykane i otwarte, jedno- lub dwudrzwiowe, niskie i wysokie, z wieszakami, półkami na akta oraz zwykłymi półkami. Dzięki temu każdy właściciel firmy może dopasować metalową szafę biurową do swoich potrzeb; użycie trwałego materiału, jakim jest metal sprawia, że nie będzie się również musiał martwić przeciążeniem półek lub ich wygięciem.

  3. Mobilne lub stacjonarne kontenery z szufladami, które mogą być również przedłużeniem biurka.

Meble do siłowni, klubów fitness itp.

W ostatnich latach branża fitness jest jedną z najszybciej rozwijających się branż w Polsce. Siłownie, kluby fitness, szkoły jogi i inne tego typu miejsca wpisały się już w krajobraz mniejszych i większych miast. Również tego typu biznesy potrzebują wysokiej jakości mebli metalowych. Używać ich można zarówno w pomieszczeniach biurowych, w pokojach przeznaczonych na zaplecze socjalne dla pracowników, ale przede wszystkim – w szatniach, z których korzystają klienci. Doskonale sprawdzają się tu metalowe szafy na ubrania i akcesoria sportowe. Przedsiębiorcy szukający metalowej szafy sportowej dla prowadzonego przez siebie biznesu mają do dyspozycji różne ich rodzaje. Różnię się one między sobą rodzajem zamka, liczbą drzwi, wysokością, liczbą kolumn i schowków, czy wreszcie kolorem. Szafki do przebieralni zazwyczaj wyposażone są w odpowiednie otwory umożliwiające ich prawidłową wentylację.

Meble do warsztatów

Jednym z bardziej charakterystycznych biznesów, których właściciele potrzebują mebli metalowych są różnego rodzaju warsztaty. Trudno je sobie wyobrazić bez różnego typy szaf warsztatowych służących najczęściej do przechowywania narzędzi. Te, jak wiadomo, potrafią być bardzo ciężkie i jednocześnie bardzo kosztowne. Dlatego tylko solidna, metalowa szafa z zamknięciem sprawdzi się jako miejsce ich przechowywania. Osoby prowadzące warsztaty mogą wybierać na przykład między szafami z półkami a szafami z szufladami. Dużą popularnością cieszą się również ażurowe regały metalowe, idealne do przechowywania przedmiotów, które dobrze jest mieć w zasięgu wzroku i których się często używa.

Kolejnym ważnym meblem mającym szeroki zastosowanie w warsztatach jest z pewnością stół warsztatowy. Wykonany z metalu, z dużą liczba szuflad przyda się każdemu fachowcowi.

Meble metalowe

Na co zwracać uwagę wybierając metalowe meble dla swojej firmy?

Wszystkie wymienione miejsca, w których doskonale sprawdzą się meble metalowe nie wyczerpują oczywiście wszystkich ich zastosowań. Doskonale sprawdzą się bowiem również w szkołach, placówkach medycznych, urzędach oraz wszędzie tam, gdzie przechowuje się duże ilości dokumentów. Odpowiednie do tego celu będą metalowe szafy kartotekowe.

Wszystkie wymienione rodzaje mebli metalowych ma w swojej ofercie firma Cekar, która już od ponad 20 lat działa specjalizuje się w ich produkcji. Wyróżniają się one starannością wykonania oraz szerokimi możliwościami aranżacyjnymi – to jedne z głównych cech na jakie trzeba zwrócić uwagę kupując meble metalowe dla swojego biznesu. Kolejnym elementem jest posiadanie odpowiednich certyfikatów potwierdzających, że meble spełniają wymagania stawiane przed tego typu wyposażeniem.

Warto też wiedzieć, że doświadczony producent, jakim jest Cekar, nie tylko sprzeda nam meble, ale również pomoże wybrać te, które będą najbardziej adekwatne do potrzeb naszego biznesu. Doradzi nam również w kwestii zaplanowania przestrzeni na której mają być ustawione.

 

Udostępnij to!

Wszystko o kuchniach