Piękne meble we własnym wnetrzu

Duży narożnik do salonu a małe mieszkanie

Duży narożnik do salonu a małe mieszkanie

Duży narożnik do salonu w kształcie litery "L" w przypadku salonu w małym mieszkaniu dosłownie musi mieć funkcję spania, bo w małych mieszkaniach salon jest wielofunkcyjnym, bo w tego typu miejscach najczęściej mieszkają młode rodziny.

Małe mieszkanie z duży narożnik

No a mieszkanie wygląda tak, że jest niewielki pokoik dla dziecka lud dwóch, skromna łazienka z kabiną prysznicową, malutki przedpokój i salon na stałe połączony z kuchnią która właściwie jest taką większą niszą przegrodzoną ladą.

No a jeśli chodzi o główną część salonu to jest w niej kilka szafek, szafka-stolik pod telewizor i jakiś dość ciekawy stolik kawowy z okrągłym szklanym blatem i chromowanymi nogami.

Ten salon rzecz jasna nocą jest sypialnią dla młodych rodziców i dlatego właśnie duży narożnik do salonu ma tą nowoczesną funkcję spania i nowoczesny mechanizm rozkładania. Kluczowe znaczenie ma też i to, że jest to model dość tani, ale nadal ma spore siedzisko o prostym kształcie, prostokątne podłokietniki i trzy wielkie poduszki pełniące rolę oparcia.

Istotnym jest też i to, że to poduszki mogą być białe lub kremowe, podczas gdy reszta mebla jest brązowa. No ale może być też i tak, że brązowymi mogą być poduszki wraz z podłokietnikami, a reszta jest wtedy kremową.

Rzecz jasna tych opcji jeśli chodzi o kolor nowoczesnej tapicerki jest znacznie więcej, bo producenci tego typu dość tanich mebli muszą czymś przyciągnąć chętnych do zakupu.

Takim detalem który zachęca do zakupu w przypadku młodych rodzin liczących każdy grosz jest funkcja spania i możliwość wybrania niemal dowolnej tapicerki z nowoczesnego materiału. Ta nowoczesna funkcja spania to też dość prosty mechanizm rozkładania działający niemal niezawodnie. No bo ten mechanizm w przypadku dużego narożnika do salonu jest maksymalnie uproszczony i co najciekawsze podczas rozkładania narożnika ma się bardzo wygodny dostęp do kosza z pościelą, który w tego typu meblach jest spory.

Narożnik mebel obowiązkowy

Dlatego taki duży narożnik z funkcją spania jest obowiązkowym meblem jeśli chodzi o niewielkie mieszkania dla młodych ludzi. Bardzo ważnym jest też miejsce do spania, które ma blisko 200 centymetrów długości i ponad 150 centymetrów szerokości. No a w tych nieco większych narożnikach może być to 220 lub 230 centymetrów długości. Rzecz jasna jest to dostatecznie dużo dla dwóch typowych dorosłych osób.

Lecz kluczowe znaczenie ma też i to, że szybko składa się i rozkłada taki mebel z funkcją spania, w którego przypadku liczy się też bardzo nowoczesny wygląd czasami powiązany z niewielkimi chromowanymi nóżkami. Kształt tych nóżek jest prosty, a ich elementy mocujące zachodzą na elementy tapicerowane narożnika i dzięki temu całość wygląda dostojnie.

Udostępnij to!
(0 Votes)

Wszystko o kuchniach