Ogólnopolska baza firm

Dbajmy o stopy w gabinecie podologicznym w Lublinie

Dbajmy o stopy w gabinecie podologicznym w Lublinie

Problemy z kolanami czy kręgosłupem, to powszechna zmora, z którą zmaga się większość ludzi. Stoimy na straży zdrowia, oferując profesjonalne wkładki terapeutyczne.

Jeśli lekarz stwierdzi konieczność posiadania takich udogodnień, to warto udać się bezpośrednio do nas, a my postaramy się wybrać właściwe rozwiązanie problemu. Nasze wkładki 3D charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Dbamy przede wszystkim o detale, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować produkty, które zostaną dopasowane indywidualnie, do danego klienta. Nasze produkty są przede wszystkim promowane przez specjalistów lekarzy, którzy zajmują się doborem właściwych wkładek 3d.

Pomoc w gabinecie podologicznym

Oferujemy produkty przeznaczone dla dzieci, diabetyków, sportowców oraz dla innych grup społecznych. Zawsze staramy się przypominać wszystkim, że niewłaściwa postawa, prowadzi do powstania poważnych schorzeń zdrowotnych. Na szczęście możemy pomóc naszym klientom, oferując im najwyższej jakości wkładki, które pozwalają na poprawienie komfortu chodzenia. Nasze produkty mogą być stosowane w codziennym obuwiu, zwłaszcza jeśli jest to tylko działanie korekcyjne.

Specjalne wkładki dla sportowców pozwalają nie tylko odciążyć stopy, ale jednocześnie korygować położenie stopy. Jest to bardzo ważne dla osób uprawiających sport zawodowo, ponieważ zmniejsza to częstotliwość występowania kontuzji. Oprócz doboru właściwych wkładek staramy się również oferować pełną diagnostykę stóp, przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń. Nasza firma pozwala na uzyskanie trójwymiarowego obrazu stopy, dzięki czemu dobranie właściwej wkładki 3d staje się łatwiejszym zadaniem. Wkładki wykonywane przez naszą firmę są poddane określonej obróbce, dzięki czemu zyskują na jakości.


Logo Podolog Lublin

Firma: Ortopodologiczne centrum terapii stóp Joanna Jarmuł

Adres: ul.Matki Teresy z Kalkuty 18a, 20-538 Lublin

Strona www: https://podologialublin.pl

Tagi: podolog w lublinie, klamra korygująca wrastający paznokieć, wkładki 3D


Udostępnij to!
(0 Votes)

Wszystko o kuchniach