Ogólnopolska baza firm

Materiały elektrotechniczne dla każdego od Eltech-Poz

Na kable i przewody elektryczne różnego rodzaju zawsze panuje duże zapotrzebowanie. Aby zapewnić, że każdy klient ma dostęp do przewodów najwyższej jakości, już w 1999 roku w Poznaniu działa firma Eltech-Poz.

Jest to firma, która aż po dziś jest jednym z najlepszych specjalistów jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju materiały elektrotechniczne. Znaleźć tam można nie tylko zwykłe przewody, ale także rozdzielnice podtynkowe, puszki natynkowe, wtyczki czy gniazdka.

Wszystko to są produkty wysokiej jakości, tworzone z dobrych materiałów, które zapewniają, że decydując się na zakupy w Eltech-Poz, inwestuje się swoje pieniądze w coś, co jest warte takiego wydatku. Od wielu lat firma działa także w formie wykonawcy usług elektrycznych różnego rodzaju, między innymi zapewniając pomoc podczas zakładania i naprawiania instalacji elektrycznych.

Firma posiada obecnie dwa miejsca pracy. Jeden z nich znajduje się przy ulicy Obornickiej 15, Bytkowie koło Rokietnicy. Drugą siedzibę można znaleźć przy ulicy Sportowej 87, 64-500 Szamotuły. W obu oddziałach firmy Eltech-Poz każdy klient może oczekiwać usług na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy zawsze dokładają wszelkich starań, aby klienci byli usatysfakcjonowani z zakupów w tym miejscu. Oprócz tego sklep Eltech-Poz zawsze przygotowuje wiele ciekawych ofert i promocji, które pomagają w tym, aby każdy klient mógł zrobić zakupy w bardzo przystępnych cenach. Jeżeli zatem kogoś interesują rozdzielnice podtynkowe i inne tego typu produkty, firma Eltech-Poz jest świetnym wyborem.


Logo Firmy Eltech Poznań

Firma: Eltech-Poz Sp. z o.o.

Adres: ul. Sportowa 87, 64-500 Szamotuły

Strona www: https://eltech-poznan.pl

Tagi: listwa led podszafkowa z włącznikiem dotykowym, moduł led do plafonów, rozdzielnice podtynkowe, gniazda i wyłączniki


Udostępnij to!
(1 Vote)

Wszystko o kuchniach