Ogólnopolska baza firm

Wynajem autobusów Heratrans

Wynajem autobusów Heratrans

Firma "HERA-TRANS" ma siedzibę w Poznaniu i specjalizuje się w przewozie osób. Zatrudnia sprawdzonych i doświadczonych kierowców, a bezpieczeństwo podróżnych jest jej priorytetem. Firma posiada wszystkie wymagane certyfikaty i licencje, również na przewozy międzynarodowe.

Specjalnością "HERA-TRANS" jest szeroko rozumiany transport i przewóz osób. Swoim klientom oferuje transport dużych grup zorganizowanych taki jak krajowe wycieczki turystyczne, pielgrzymki, dowóz na wczasy i kolonie. Osobom szukającym profesjonalnej firmy transportowej dla mniejszej grupy osób proponuje transport na konferencje, wyjazdy integracyjne, przewóz osobowy pracowników, imprezy rodzinne czy transfery lotniskowe.
Firma dysponuje nowoczesnymi, komfortowymi autokarami do przewozu większych grup. Maksymalnie siedemdziesięcioosobowych, oraz równie wygodnymi pojazdami mniejszymi mieszczącymi od siedmiu do trzydziestu trzech osób.

Flotę firmy „HERA-TRANS” stanowią nowoczesne, spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa pojazdy. Oprócz tradycyjnej formy transportu – pojazd z kierowcą, firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje również wynajem samych pojazdów, bez kierowcy.
 Jeśli interesuje Cię wynajem autobusów poznań zgłoś się do profesjonalnej Firmy "HERA-TRANS" z siedzibą w Poznaniu. Firma ta zajmuje się: wynajmem autokarów, autobusów, przewozami i wycieczkami autokarowymi, transportem osób i przewozami pasażerskimi osób. Biorąc pod uwagę nowoczesną wyżej przedstawioną flotę przewozową firmy i profesjonalizm załogi wynajem autobusów poznań to czysta przyjemność. Dotychczasowi Klienci Firmy są zadowoleni ze współpracy ponieważ dostają bezpieczną usługę za przystępną cenę i spotykają się z miła i serdeczną obsługą. Warto więc powiększyć grono zadowolonych klientów Firmy "HERA-TRANS" i wynajem autobusów poznań realizować w sprawdzonej Firmie.


Logo firmy Heratrans

Firma: "HERA-TRANS" Przewóz Osób Sp. z o.o.

Adres: ul. Obornicka 117 62-002 Suchy Las k. Poznania

Strona www: heratranseu

Tagi: przewóz osób Poznań, wynajem busa z kierowcą Poznań, autokary Poznań, autobusy Poznań


Udostępnij to!
(2 Votes)

Wszystko o kuchniach