Ogólnopolska baza firm

Firma handlowo usługowa Wejsspol

Firma handlowo usługowa Wejsspol

Wejsspol to bardzo znana firma handlowo usługowa i dystrybutor polskiej soli na szeroką skalę. W ofercie firmy można znaleźć wiele rodzajów soli, w tym sól kuchenną, sól przemysłową, sól do uzdatniania wody, sól do produkcji żywności, sól dla rolnictwa a także sól drogową.

Sól drogowa, jest jednym z głównych produktów firmy. To produkt wysokiej jakości, przetestowany pod kątem różnych wymogów Unii Europejskiej. Jego cena może mile zaskoczyć a także sprawna obsługa logistyczna każdego zamówienia. Bez problemu można połączyć zamówienia na różne rodzaje soli i zorganizować je w jeden transport.

Firma oferuje własny transport, dużymi i pojemnymi samochodami dostawczymi. Firma szczyci się terminowym wywiązywaniem się z każdego zlecenia, wie jak ważne jest by na przykład sól drogowa dotarła na czas do klienta. Wejsspol zaopatruje się u najlepszych producentów soli w kraju, dzięki temu klient może mieć pewność, że kupuje najlepszy jakościowo towar na rynku. W kompetencjach firmy leży także fachowe doradztwo na temat wyboru najlepszego rodzaju soli. Pracownicy firmy są przeszkoleni pod kątem doradztwa i doskonale znają się na wszystkich oferowanych przez firmę produktach.

Dystrybutor różnego rodzaju soli - firma Wejsspol, ma bardzo niskie ceny swoich produktów, w stosunku do konkurencji. Niska cena a do tego wysoka jakość produktów, to coś, co przyciąga uwagę klientów. Wszyscy dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni z jakości produktów i z usług firmy Wejsspol, a to świadczy o jej renomie.


Logo Wejsspol

Firma: Firma Handlowo Usługowa "WEJSSPOL"

Adres: ul. T. Kościuszki 48A, 62-635 Przedecz

Strona www: http://wejsspol.pl

Tagi: sól drogowa, lizawki solne, sól kamienna spożywcza, sprzedaż soli kamiennej


Udostępnij to!
(0 Votes)

Wszystko o kuchniach